AKDEMİR HEDEF BÜYÜTÜYOR
06.04.2009
Akdemir İhtisas Spor Kulübü bünyesine yeni bir alan daha kazandırdı. Artık bayanlara aerobik alanında da hizmet verecek olan kulüp yaptığı açılışla hizmete girdi.

Açılışa Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe, İl Genel Meclis Üyesi Atıf Yüksel, AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen ve vatandaşlar katıldı.

Akdemir İhtisas Spor Kulübü Baş Antrenörü Ferhat Akdemir açılışta yaptığı konuşmasında; “Bugün çok güzel bir organizasyonla açılışımızı gerçekleştirmiş olduk. Kulübümüz bundan sonra her branşta hizmet verecektir. Yeni kazandırdığımız bayanlar için zayıflama aletleri yoktu şimdi tüm donanımızla hizmet veriyoruz. Tüm araç gereçleri kulübümüze kazandırdık. Karate, kickboks gibi alanlarda da bayanlara derslerimizi bundan sonra vereceğiz. Kayıtlarımız artık başlamıştır. Şu anda kulübümüzde 50 öğrenci mevcuttur. Öğrencilerimize her alanda derslerimizi veriyoruz. Bundan sonra gösterilerimiz devam edecektir. Açılışımıza katılan tüm konuklara teşekkür ediyorum” dedi.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ise; “Bünyesine yeni bir hizmet vermeye başlayan kulübümüz değerli Fatsa`lılara en iyi şekilde hizmet verecektir. Kulüp yöneticilerine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Açılış kurdelesine kestikten sonra Akdemir İhtisas Spor Kulübü öğrencileri tahta kırma, Tekvando gösterileri yaparak açılışa katılan izleyicilere gösteri yaptılar.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.