“AK PARTİ’NİN ORDU’YA YAPTIĞI EN BÜYÜK HİZMET BÜYÜKŞEHİR”
31.01.2014

Fatsa Belediye Başkanımız ve aynı zamanda AK Parti Fatsa Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan seçim çalışmaları kapsamında gittiği Çöteli ve Yapraklı Köylerinde coşku ile karşılandı.

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan'a, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen, İl Genel Meclis Üyeleri ile partililer de eşlik ettiler.

Köy halkı ile selamlaşan Başkan Anlayan, toplantı öncesi halkın sorunlarını dinledi. Çöteli ve Yapraklı Köylerinde ki ziyaretlerinde Köy halkının sıcak karşılamasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Anlayan, Ordu’nun Büyükşehir olması konusuna önemle değindi.

Ak Parti’nin Ordu’ya yaptığı en büyük hizmetin Büyükşehir olduğunu dile getiren Başkanımız Hüseyin Anlayan; “Güzel hizmetler yaptığımıza inanıyoruz. Tabi ki daha fazlasını da yapmalıyız. Bu da ancak Büyükşehir ile mümkün. Büyükşehir ile daha güzel daha büyük hizmetler yapacağız” dedi.

“AK PARTİ’NİN EN BÜYÜK HEDİYESİ ORDU’NUN BÜYÜKŞEHİR OLMASIDIR”

Siyasetteki 10 yıllık tecrübesini bir dönem daha devam ettirmek istediklerini söyleyen Başkanımız Hüseyin Anlayan; “Ordu’nun Büyükşehir olmasıyla çok büyük bir şans elde ettik. Ak Parti’nin en büyük hediyesi Ordu’nun Büyükşehir olmasıdır çünkü inşallah büyükşehir ile beraber Ordu’muz Fatsa’mız, Mahalle ve Köylerimiz çok daha fazla hizmeti çok daha kısa sürede alacak. Büyükşehir olmamız nedeniyle kaynaklarımız daha fazla olacak” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.