AK PARTİ FATSA KADIN KOLLARI 8 MART I UNUTMADI
09.03.2013

Ak Parti Fatsa Hanım kolları 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısı ile Fatsa Belediyesinde çalışan, bayan personellerin günlerini kutladı.

Kutlama programına Ak Parti Fatsa Kadın kolları Başkanı Ruhan Çaykara, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan´ın eşi, Hatice Anlayan, kadın kolları yönetim kurulu üyeleri katıldılar.

Ak Parti Hanım kolları tek tek belediye´de çalışan bayanları ziyaret ettiler, onlara çamsakızı çoban armağanı hediye verdiler.

Kadın kolları başkanı Ruhan Çaykara ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayanı da makamında ziyaret etti.

Çaykara, Belediyede çalışan Bayan arkadaşlar bizleri çok iyi karşıladılar. Kadınlarımız artık önemseniyor. Bugün boş bir gün değil, Ak Parti Hükümetimiz bayanlarla ilgili çok güzel kanunlar ve çalışmalar yaptı. Başta Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bey olmak üzere, tüm Bakanlarımıza, Milletvekillerimize ve siz değerli Belediye Başkanımıza bir kez daha çok teşekkür ediyorum dedi.

Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan´da yaptığı açıklamada, Bugün tüm Dünyada 8 Mart Dünya kadınlar günü kutlanıyor. Her gün aslında Kadınlar günüdür. Bugün sadece temsili olarak bugün kutlanıyor. Ak Parti Fatsa Kadın kolları Bugün Belediyemizde çalışan, Bayan personellerimizin gününü kutladılar. Onlara küçük bir hediye takdiminde bulundular. Güzel şık bir hediye hazırlamışlar. Bizlerde kadına şiddeti kesinlikle tasvip etmiyoruz. Yeri geliyor erkeklere de şiddet uygulanıyor, hatta çocuklara da biz hiç birini onaylamıyoruz.

Bu ziyaretten dolayı kadın kollarımıza çok teşekkür ediyor. Tüm Bayanların 8 Mart Dünya Kadınlar gününü bir kez daha kutluyorum dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.