AK PARTİ FATSA ESKİ İLÇE BAŞKANI FATİH SÖZEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
18.02.2015

Ak Parti Fatsa eski İlçe Başkanı Fatih Sözen Ak Parti İl Başkanlığında gerçekleşen geniş katılımlı toplantıda Ak Parti Ordu Milletvekili aday adaylığını açıkladı.
Ak Parti Fatsa eski İlçe Başkanı Fatih Sözen’in aday adayı açıklama toplantısına Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Ak Parti 21-22 ve 23.Dönem Milletvekili Eyüp Fatsa, Ak Parti 23.Dönem Milletvekili Ayhan Yılmaz, Ak Parti İl Başkanı Uğur Çelenk, Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar, Fatsa Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Eroğlu ve Fatih Erişmiş, Ak Parti Ak Parti Fatsa Gençlik Kolları ve Kadın Kolları üyeleri, çevre ilçe belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
“BU, SEVDASI MİLLET OLANLARIN, SEVDASI TÜRKİYE OLANLARIN HAREKETİDİR”

Ak Parti Fatsa eski İlçe Başkanı Fatih Sözen aday adaylığını açıklarken yaptığı konuşmada, bu hareketim sadece siyasi bir hareket olmadığını belirterek, “Bu hareket bu şekilde de sınırlandırılamaz. Bu, dertli olanların, sevdası Millet olanların, sevdası Türkiye olanların hareketidir. Bu dava gözlerinde umut kalmamışken yeniden dirilişi, yeniden Anadolu insanının dirilişinin hareketidir. Bu dava kimse yok mu, bizi kurtaracak kimse yok mu sadalarına biz buradayız diyenlerin davasıdır. Bu dava dünya beşten büyüktür diyen Reisin, Reisi Cumhurun, uzun adamın Recep Tayyip Erdoğan'ın davasıdır, bu dava bilge adam, Ahmet hocanın, Başbakanımız sayın Ahmet Davutoğlu'nun davasıdır. Hiçbir partide göremediğimiz tabloyu bugün aday aday tanıtım toplantısında görüyoruz. Bütün aday adayları birbirlerine destek olmak suretiyle buradalar, buradayız ve birlikteyiz. Ak partinin gerçek yüzü Milletinden aldığı güç işte budur, inşallah bu seçim boyunca da devam edecektir. Ben inanıyorum ki Ak Parti'de aday adayı olan her kardeşimiz bu hizmet yarışında ve başarı hikayesinin bir parçası olmak istiyorlardır. Ben tüm dostlarıma tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Biz sonuçların ne olacağını asla bilemeyiz, bizim için aslolan önümüzdeki 7 Haziran seçimlerinde en güçlü bir şekilde partimizi götürmek ve en güzel sonucu alabilmektir.” dedi.

“BU GURURU BU ONURU ÖMÜR BOYU TAŞIYACAĞIM”
7 Haziran seçimlerinin her açıdan çok önemli olduğunu ifade eden Sözen, “Daha demokratik ve daha özgürlükçü bir Türkiye için kısaca yeni Türkiye için hep beraber mücadelemizi yapmak durumundayız. 2002 yılında Ak Parti kurucu yönetim kurulu üyesi olarak başladığım siyasetimizde yönetim kurulu üyeliği, İlçe Başkan Yardımcılığı ve 2007-2014 yılları arasında yaklaşık 8 yıla yakın bir süre ilçe Başkanlığı görevimi ifa ettim. Bunun mutluluğu ve huzuru içerisindeyim. Bu gururu bu onuru ömür boyu taşıyacağım. Bugün bu davaya hizmeti bulunmuş bir kardeşiniz olarak sizlerle omuz omuza gayret göstermiş bir kardeşiniz olarak sizlerin huzurunda ve şahitliğinde 25. dönem Milletvekilliği aday adaylığımı açıklıyorum. Ben bütün adayı arkadaşlarıma cani gönülden başarılar diliyorum. Bu mücadele kutsal bir mücadeledir. Eğer Rabbim müsaade ederse bu mücadele içerisinde ben de olmak isterim. Ben bugün burada olan bütün dostlarıma teşekkür ediyorum. Allah hakkımızda hayırlısı olan neyse onu nasip etsin diyorum.” diye konuştu.
Ak Parti Fatsa eski İlçe Başkanı Fatih Sözen konuşmasının ardından 25. dönem Milletvekilliği aday adaylığı dilekçesini Ak Parti İl Başkanı Av.Uğur Çelenk’e taktim etti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.