AK PARTİ DE BAYRAMLAŞMA
01.12.2009


AK Parti Fatsa İlçe Teşkilatı’nda gerçekleşen Bayramlaşma törenine İlçe Başkanı Fatih SÖZEN’in yanı sıra Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN, AK Parti Yönetim Kurulu üyeleri Sait DEMİRCİ, Hasan GEZER, Mehmet EROĞLU, İl Genel Meclis Üyesi Atıf YÜKSEL, Sivil Toplum kuruluşu temsilcileri ve Partililer katıldı.
AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih SÖZEN Bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada, AK Parti Ordu Milletvekili Eyüp FATSA’nın Karadeniz Ekonomik İş Birliği Toplantısı’na katıldığından arife günü Türkiye’ye geldiğini ve Fatsa’ya yetişemediğini dolayısıyla da Bayramlaşma törenine katılamadığını söyledi. AK Parti Hükümeti tarafından söz verilen vaatlerin bir bir yerine geldiğini ifade eden SÖZEN, “Bütün projelerimizden en büyük proje Milli Birlik Projemiz olan Demokratik açılım projesidir. Demokratik açılım projesi yeniden kardeşliğimizin tesisi açısından faydalı bir proje olacak. Türkiye geçmişte yaşadığı acı tecrübeleri bu proje sayesinde İnşallah bir daha yaşamayacak. AK Parti İktidarı bu kardeşlik projesini İnşallah hayata geçirecek. Bizden sonraki nesillere rahat huzurlu bir Türkiye bırakmak bizim görevimizdir” dedi.
Bayramlaşma töreninde sohbet sırasında Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Serdar SALMAN halkın Bayramlaşmaya katılımı sağlamak için etli pilav ikramlı bir organize yapılması önerisi herkesi kahkahaya boğdu. AK Parti İlçe Başkanı Fatih SÖZEN 150 kilogram ağırlığıyla dikkat çeken Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Serdar SALMAN’ın önerini dikkate aldıklarını ve değerlendireceklerini söyledi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.