ADD’DEN BAŞKAN ANLAYAN’A TEŞEKKÜR BELGESİ
28.05.2013

Fatsa Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Kemal Erken ve ADD yönetimi, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’a Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı kullanımında gösterdiği anlayış için Teşekkür Belgesi takdim etti.

Başkan Anlayan’a Teşekkür Belgesi’ni takdim eden Fatsa Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Kemal Erken, “ Yoğun programınızda bizleri de kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Biz şube olarak çalışmalarımızı yürütürken Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı kullanımında gösterdiğiniz anlayış için ayrıca sizlere yönetim olarak teşekkür ediyoruz. Lütfen kabul ederseniz katkılarınızın anısı olarak bu teşekkür belgesini size vermek istiyoruz. Katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

Böyle bir Teşekkür Belgesi için nezaket göstermişsiniz diyen Başkan Anlayan; “Teşekkür ederim. Kültür Sarayı açıldığı günden buyana çok yoğun hizmetler, çok yoğun programlar yapılıyor. Biz zaten burayı bu amaç ile yaptık. Ticari amaç güdülmeksizin yapılan her programdan herhangi bir ücret talep etmeksizin burayı yaptık. Sonuçta burası bir hizmet yeri. Fatsa’da gerek şahıs olsun, Dernek olsun, Sivil Toplum Örgütleri, Kurumlar, Okullar her kim burada program yapıyorsa ticari amaç güdülmediği sürece yapılan her programda biz burayı veriyoruz. Bu manada da Fatsa’da ki bütün sosyal aktivitelerinin ev sahibi oldu Kültür Sarayı’mız ve daha önceki yıllara nazaran çok daha fazla sayıda etkin programlar yapılmaya başladı. Dolayısıyla ADD Kültür Sarayı’ndan faydalanmıştır ve faydalanmaya da devam edecektir. Biz bu memnuniyeti gördüğümüz için yatırımın karşılığını bulduğumuza inanıyorum. ve gerçekten nezaket gösterdiniz. Bundan sonra yapacağınız her etkinlikte de Kültür Sarayı hizmetinizdedir” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.