ADAY TANITIM GECESİ COŞKULU GEÇTİ
01.03.2009


Fatsa’da, AK Parti’nin Belde Belediyeleri, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyesi adayları düzenlenen törenle tanıtıldı.

Aday tanıtım törenine, AK Parti Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa ve Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu`da katıldı. İl Genel Meclisi, Belde Belediye Başkanları ve Belediye Meclis üyelerinin tanıtımından sonra sahneye çıkan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, 5 sene önce yaptıklarını değil yapacaklarını konuştuklarını belirterek, “Ama bugün sadece yapacaklarımızı değil, daha ziyade yaptıklarımızı konuşuyoruz. Fatsa’nın ihtiyacı olan alt yapıdan üst yapıya sosyal Belediyecilikten Fatsa’mızın ihtiyacı olan sosyal kültürel anlamda, ticari anlamda canlandıracak projeleri 5 yılda yapmak için yoğun bir gayret gösterdik. Bunu el birliğiyle kimseyi darıltmadan husumet gütmeden yaptık. Sadece işimi ve doğru bildiğimizi yaptık. 5 yıl önce bugün 41 olan yaşım o gün 36 idi. Beni partim aday yaptığı gün muhaliflerimiz bu iş çoluk çocuk işi değil, bu işleri falan kişiden başkası yapamaz demişlerdi. Ama biz bu işin daha fazlasını yapacağız demiştik. Çok şükür, bugün mahcup olmamanın bize güvenenleri de mahcup etmemenin haklı gururunu yaşıyoruz. Yapamaz dedikleri hizmeti 5 yılda 5 katını yaparak bu hizmetleri yapacağımızı gösterdik” dedi.

Aday tanıtım gecesine ilgi oldukça fazlaydı. Salon tamamen dolarken bazı vatandaşlarda geceyi dışarıda kurulan sinevizyon dan izlediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.