AB-I HAYAT ECZANESİ AÇILDI
05.03.2012

İşletmeciliğini Arif Biberoğlu’nun yaptığı AB-I Hayat Eczanesi gerçekleşen açılış töreni ile resmen hizmete girdi.

Sakarya Mahallesi Nihat Kutsal Caddesi Ziraat Odası yanında hizmete giren AB-I Hayat Eczanesinin açılış törenine Kaymakam Bekir Atmaca, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Başhekim Op.Dr.Davut Erişmiş, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen, daire müdürleri, okul müdürleri ve çok sayıda ilçe halkı katıldı.

Açılış töreninde ilk konuşmayı yapan işletme sahibi Arif Biberoğlu AB-I Hayat ismini anlatarak başladı.

AB-I Hayat’ın hayat veren ölümsüzlük anlamına geldiğini belirten Arif Biberoğlu, “İsimle ilgili çok olumlu tepkiler aldık ve orijinal bir isim olduğu konusunda söyleyenler oldu. Ama bir noktadan sonra öneli olan ismin orijinalliğinden çok insanların kişisel sağlığı ile ilgili ihtiyaçlarının nasıl en iyi şekilde karşılanacağı ve nasıl şifa bulmalarına vesile olmamızdır. Benim için önümde uzun bir yol var. Bir eczacı fakültesi mezunun 5 seçeneği var. Akademisyen, sosyal güvenlik kurumu, ilaç firmaları, hastane ve serbest eczacı olma. Ben en güzel alanda hizmet verebileceğim alanda istihdam olmak istedim. Bu mutlu günümde bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra eczane sahibi Arif Biberoğlu’nun babası Fatsa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Biberoğlu da eczane açma sürecinde kendilerine destek olan kişi ve kurumlara teşekkür eden bir konuşma yaptı.

Haberin Görselleri

.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.