8 SOKAKTA SICAK ASFALT ÇALIŞMASI
03.01.2019

Fatsa Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Evkaf mahallesinde sıcak asfalt çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.
Ekipler 4 gün süren çalışma ile Palamut sokakta 180 metre, Şehit İbrahim Kılıç Sokakta 90 metre, Sardunya Sokakta 90 metre ve İrem Sokakta 130 metre toplamda 490 metre sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi. Diğer yandan yine Evkaf mahallesi Pelikan sokakta 80 metre, Saka Sokakta 70 metre, Cıngırt Sokakta 220 metre ve Hanımeli sokakta 110 metre asfalt altı alt temel malzeme serimi çalışmasını tamamlandı.

“ÇALIŞMALARIMIZ PROGRAM DAHİLİNDE DEVAM EDİYOR”
Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe imara açık mahallelerde yolların güzelleşmesi için yoğun bir çalışma yaptıklarını belirterek, “Mahallelerimizde belli bir program dahilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kış mevsimi olmasına rağmen hava şartlar elverişli olduğu müddetçe ekiplerimiz sahada çalışmalarına devam ediyor. Bütün mahallelerimizin eksikliklerini yerinde tespit etmiş durumdayız ve çok hassas bir şekilde çalışarak hepsini de çözüme kavuşturacağız. Bu konuda son derece ciddi çalışıyoruz. Vatandaşımızın sorunsuz ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmesi için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Fatsa Belediyesi olarak asfalt hizmetlerimiz ilçenin her köşesinde yoğun bir şekilde devam ettiriyoruz.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.