FATSA’DA KORONA VİRÜS DENETİMİ TİTİZLİKLE DEVAM EDİYOR
07.08.2020

 

İçişleri Bakanlığı’nın Korona

virüs ile mücadele denetimleri (Kovid-19) genelgesi kapsamında  Fatsa Belediye Başkan yardımcısı Ercan Yurttaş ilçede gerçekleşen denetimlere katıldı.
İçişleri Bakanlığı’nın Koronavirüs ile mücadele denetimleri kapsamında ilçede pazarlar, iş yerleri, marketler, toplu taşıma araçları, lokantalar tek tek incelendi.
Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Yurttaş, sıkı tedbirler almaya devam ettiklerini belirterek, “İşletmelerde sosyal mesafe kuralı, hijyen ve maske kullanımına uyulup uyulmadığını denetledik. Esnaf ve vatandaşlarımıza tedbirlere uymaları konusunda uyarılarda bulunduk. Vatandaşımıza kontrollü sosyal hayat kurallarını anlattık. Genel olarak gördüğümüz sonuç Fatsa halkının kurallara uyduğudur. Bir güne mahsus değil, denetimler her gün devam edecek. Bakanlığımızın seferberlik ilanı doğrultusunda sıkı tedbirler almaya devam ediyoruz. Fatsa’mızın her noktasında denetimler devam ediyor. Vatandaşların yoğun olarak bir araya geldiği restoran, kafe, berber-kuaför ve gıda sektörüne yönelik işletmeler başta olmak üzere denetimler yapılıyor. Maskemizi takalım, nerede olursak olalım sosyal mesafe kuralına uyalım ve hijyene önem verelim. Rehavete kapılmadan korona virüs ile mücadelemize ilk günkü titizlikle devam edelim” ifadelerini kullandı.

 

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.