2011 YILININ EN BÜYÜK ALT YAPI ÇALIŞMASI BAŞLADI
17.03.2011Fatsa Belediyesi 2011 Yılının en büyük alt yapı çalışması olan Ayazlı Mahallesi Kanalizasyon hattı çalışmalarını bu hafta başlattı.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Anlayan, Şuanda Korgan Kumru Asfaltı kenarındayız, burası mevkii olarak Ayazlı Mahallemize bağlı, Ayazlı Mahallemizde İmar uygulaması bu zamana kadar tamamlanmadığı için alt yapıya başlayamamıştık.

Şuanda Ayazlı Mahallemizde İmar uygulaması yapıldı, vatandaşlarımızın rızasını aldık, yol ve yeşil alan terkinleri yapıldı, parselasyon çalışmaları büyük ölçüde çözümlendi, yani kısacası imar alt yapısı bu bölgede tamamlandı.

Bizde bu çalışma bitti için, hemen hazırlıklarımızı yaptık ve ilk kazmayı Korgan – Kumru asfaltınsa sağ ve sol yol kenarlarında kanalizasyon çalışmalarımızı başlatmış olduk. Bu çalışma gerçekten çok önemli, artık Ayazlı Mahallemizde bu yazdan sonra Kanalizasyon sorunu inşallah konuşulmayacak, toplam 10 Km.lik bir alt yapı çalışmasını burada gerçekleştireceğiz, Bayındırlık birim fiyatlarına göre buranın maliyeti 2 Trilyonun üzerinde, 2011 yazında Ayazlı Mahallemizin bütün cadde ve sokaklarında Kanalizasyon çalışmalarımızın yapıldığını tüm hemşerilerimiz göreceklerdir. Ben bir kez daha bu çalışmanın bölge halkına hayırlı olmasını diliyorum dediler.

Ayazlı Mahallesi Muhtarı Sabahattin Aka`da yaptığı açıklamada, biz sıramız bekliyorduk, artık sıra Ayazlı Mahallemizde bizim en büyük sorunumuz Kanalizasyondu onunda başladığını görmek bizleri çok sevindirdi, başta Başkanımız olmak üzere tüm Belediye ekiplerimize bende mahallem adına çok teşekkür ediyorum dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.