20 YILLIK ÖZLEMİMİZ SONA ERDİ
30.07.2012

Sanayi Sitesi Dolmuş Kooperatif Başkanı Mustafa Uyguç 20 yıldır beklediğimiz yeni dolmuş yolunun hayata geçmesi bizleri çok memnun etti. Başta Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Bey olmak üzere tüm ekibine çok teşekkür ediyoruz dedi.

Asfaltlama çalışmalarını sürdüren Fatsa Belediyesi Konakbaşı Mahallesinde bulunan Sanayi Sitesi Dolmuş Kooperatif hizmet binası ve otopark alanında asfaltlama çalışması yaptı.

Geceleri devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan´a durak yönetimi tarafından baklava ve çay ikramı yapıldı.

Başkan Anlayan burada yaptığı açıklamada; Şuanda Sanayi dolmuşlarının başlangıç yeri olan Konakbaşı Mahallesindeyiz. Burada asfaltlama çalışmaları bitince Küçük Sanayi sitesi yeni bloklarının yolunu yapıp, Şerefiye Mahallesinde acil olan birkaç yolumuz var. Buraların toparlanması en fazla 10 gün sürer, daha sonra ekibimiz Dolunay Mahallesine geçiyor. Oradaki vatandaşlarımızda heyecanla bu çalışmayı bekliyorlar.

En geç Eylül ayı Okullar açılana kadar buradaki çalışmaları, özellikle de yeni site dolmuş güzergahını asfaltlamasını bitirmeyi hedefliyoruz. Yani Eylül sonu Dolunay Mahallemizdeki tüm site yollarımız ve yeni dolmuş güzergahını asfaltlayıp Dolunay Mahallemizi tozdan ve çamurdan kurtarmayı hedefliyoruz dedi.

Asfaltlama çalışmalarını inceleyen Başkan Anlaya´na Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen´de gecenin ilerleyen saatlerine kadar eşlik etti.

Sözen Belediyemiz gece gündüz çalışıyor, halkımızın asfaltlama çalışmalarının memnuniyetini her gittiğimiz bölgemizde görüyor ve yaşıyoruz. Ben bir kez daha Başkanımızı ve ekibini kutluyorum dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.