“10 YILDA OLDUĞU GİBİ BÜTÜN FATSA’NIN BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIZ”
02.04.2014

30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Fatsa Belediye Başkanlığı için bir kez daha yetki alan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ve yeni Belediye Meclis Üyeleri İlçe Seçim Kurulundan Mazbatasını aldıktan sonra resmen göreve başladılar.
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ve Belediye Meclis Üyeleri Belediye önünde vatandaşlar ve belediye çalışanları tarafından karşılandılar.

“ANLAYAN SORUMLULUĞUNUN FARKINDA”
Belediye önünde ilk konuşmayı yapan Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen, “Hüseyin Anlayan partimizin üçüncü dönem adayı olan ve kazanan tek başkanıdır. Sorumluluğunun farkında olan genç ve tecrübeli arkadaşımız Hüseyin Anlayan ve ekibine Fatsa’nın önümüzdeki 5 hizmet yılı için başarılar diliyorum” dedi.

“BİZE DESTEK VEREN HERKESE CANDAN TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Daha sonra konuşan Fatsa belediye başkanımız Hüseyin Anlayan ise, “10 yıl önce bu merdivenlere bir defa daha çıkmıştık ve 10 senedir Fatsa’mıza hizmet etmeye çalıştık. Ben 10 senedir bizlere destek veren bizlere inanan ve güvenen bütün dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Fatsa halkı gerçekten çok büyük bir destek ile bize bir defa daha görev tevdi etti. Bugün 21 tane yeni meclis üyesi arkadaşlarımızla mazbatamızı aldık. Bu süreçte gece gündüz bizlere destek olan genç kardeşlerimize hanım kardeşlerimize teşkilatımızın her kademesindeki arkadaşlarımızla ve bizden çok daha heyecanlı gönül dostlarımızla çok güzel bir seçim kampanyası yaptık. En büyük teşekkürü bütün hemşerilerime yapıyorum. Şimdi 79 mahallemiz oldu.110 bin nüfusumuz oldu. Bütün arzumuz ve gayemiz bize destek verenlerin heyecanına yetişebilmek. Bu 5 yıllık dönemde de halkımıza karşı mahçup olmamak için çalışacağız. Diğer siyasi partilerimizin adaylarına Fatsa’mıza hizmet adına çıktıkları bu yolda yapmış oldukları mücadeleden dolayı çok teşekkür ediyorum.10 yıl önce söyledim bir kere daha söylüyorum. Biz bütün Fatsa’nın Belediye başkanı olduk yine bütün Fatsa’nın Belediye başkanı olacağız. Hizmeti yine bütün Fatsa’ya yapacağız kimseyi ayırmayacağız. Kimseden ayrılmayacağız hep beraber olacağız. Bir defa daha hayırlı olsun” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.