Vefat İlanları

CENAZE İLANI 22.06.2018


DOLUNAY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HÜSEYİN PİRPİTOĞLU’NUN OĞLU, OSMAN, GÜLHANIM, MERYEM KARDEŞLERİN ABİSİ, ALİ RIZA, HÜSEYİN VE HASAN PİRPİTOĞLU’NUN BABASI, NEVZAT PİRPİTOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KEŞKÖYÜ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


DOLUNAY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM İSMAİL SÖNMEZ’İN KIZI, KAZIM SÖNMEZ’İN KIZ KARDEŞİ, SANAYİ ESNAFLARINDAN IŞILTAN SÖNMEZ’İN YEĞENİ, ENGİN SÖNMEZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


YENİKENT MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HAKKI ASAN’IN OĞLU, OSMAN ASAN’IN KARDEŞİ, CEMAL VE YEPAŞ ÇALIŞANLARINDAN TUNCAY ASAN’IN BABASI, MİNİBÜSÇÜ KEMAL ASAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YENİKENT MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


CENAZE İLANI 19.06.2018


YUSUFLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HACI KEMAL’İN OĞLU, CECELOĞULLARINDAN ALİ RIZA ÖLÇEK’İN BABASI, NABİ, MEHMET VE RECAİ ÖLÇEK’İN ABİSİ, İBRAHİM ÖLÇEK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YUSUFLU MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


CENAZE İLANI 18.06.2018


KORGAN İLÇESİ SOĞUKPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ROMANOĞULLARINDAN NAİM, SOĞUKPINAR MAHALLESİ ESKİ MUHTARI RAMİZ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MUSTAFA, AHMET VE MEHMET PİŞMEK’İN ANNESİ, HURİYE PİŞMEK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SOĞUKPINAR MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


ESENKALE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM OSMANOĞLU YUSUF VE MERHUM DURSUN YILDIZ’IN ABİSİ, YAŞAR VE ZAFER YILDIZ’IN BABASI, ALİ YILDIZ’IN AMCASI, MUSTAFA YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ESENKALE MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


ÇAMAŞ İLÇESİ DANIŞMAN MAHALLESİ TORUN EVYANI SEMTİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MAHMUT OĞLU, KADİR TORUN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP DANIŞMAN MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


ÇÖTELİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM RAMAZAN DURMUŞ’UN OĞLU, CAHİT DURMUŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇÖTELİ MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


KULAK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM AHMET OĞLU İHSAN BAKANGÖZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTREAKİP KULAK MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. 


Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim