Vefat İlanları

CENAZE İLANI 21.02.2018


PERŞEMBE İLÇESİ HACILAR KÖYÜ PERİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN YÜKSEL’İN OĞLU, DURMUŞ, MUSTAFA VE HACI YÜKSEL’İN BABASI, NECATİ YÜKSEL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP PERŞEMBE PERİ MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


CENAZE İLANI 20.02.2018


YASSITAŞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KAYNAROĞULLARINDAN MERHUM ŞEVKİ ÖZTAŞ’IN OĞLU, ESKİ BELEDİYE VE İL GENEL MECLİS ÜYELERİNDEN CEMAL ÖZTAŞ’IN ABİSİ, MURAT VE ÖMER ÖZTAŞ’IN BABASI, MUSTAFA ÖZTAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


CENAZE İLANI 19.02.2018


KÖSEBUCAĞI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HACIOĞULLARINDAN MERHUM BAKİ SELÇİ’NİN EŞİ, ASİYE SELÇİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KÖSEBUCAĞI MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


ÇAMAŞ DANIŞMAN MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM VAHAP BALIK’IN EŞİ,  FAHRİ VE VAHAP BALIK’IN ANNESİ, YUSUF DEMİRCİ’NİN KAYINVALİDESİ AYŞE BALIK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAMAŞ DANIŞMAN MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim