Vefat İlanları

CENAZE İLANI 23.11.2017


YASSITAŞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN RECAİ ÇAM’IN EŞİ, ABDULLAH, REFİK, SEZAİ, RECEP, FEYZULLAH VE HAYRULLAH ÇAM’IN YENGESİ NEDRİYE ÇAM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YASSITAŞ MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


EVKAF MAHALESİ SAKİNLERİNDEN HIDIRBEYLİ KALAYCI HÜSEYİN KÖRÜR’ÜN KARDEŞİ, AHMET, HAYATİ VE NECATİ KÖRÜR’ÜN BABASI, MEHMET, KAPTAN ADEM VE MUSTAFA KÖRÜR’ÜN AMCASI, EMEKLİ İMAM İSMAİL KÖRÜR’ÜN AMCASI, ATARABACISI HASAN KÖRÜR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA HIDIRBEYLİ MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MERHUM RIZA KURT’UN OĞLU, SEZER, ZEKİ VE AHMET KURT’UN KARDEŞİ TANER VE MERVE KURT’UN BABASI BRANDACI CEMAL KURT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZIN MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA BOLAMAN KÖMÜRLÜK MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


CENAZE İLANI 22.11.2017


AYAZLI MAHALLESİ YUNUS EMRE SİTESİ SAKİNLERİNDEN AHMET YELOL’UN EŞİ, KADİR YELOL’UN ANNESİ, FAHRETTİN VE FATİH BERBER’İN ABLASI BAHRİ VE ŞENEL YELOL’UN YENGESİ, ATİLLA VERİM’İN KAYINVALİDESİ FAHRİYE YELOL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA BÜYÜKKOÇ MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUSTAFA DAĞKÖY’ÜN EŞİ, HAMDİ, ÖZEL VE DURDANE DAĞKÖY, ZEYNEP GÜNEŞ VE MİLLİ EĞİTİM EMEKLİ PERSONELLERİNDEN GÜLDANE CEKET’İN ANNESİ FADİME DAĞKÖY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAMAŞ SAKARGERİŞ DAĞKÖY CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


SALİHLİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KAZIM ÇİLİNGİR’İN OĞLU, İSMAİL VE MEHMET ÇİLİNGİR’İN KARDEŞİ, ABDULLAH VE AVNİ ÇİLİNGİR’İN AMCASI MUZAFFER ÇİLİNGİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SALİHLİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


İLÇEMİZ EŞRAFLARINDAN MERHUM SABRİ YERABASMAZ'IN OĞLU SELVER, NİHAT VE OSMAN YEREBASMAZ’IN AĞABEYİ METİN VE BURHAN YEREBASMAZ’IN BABALARI İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN HASAN SEZGİN’İN KAYINPEDERİ ORHAN YEREBASMAZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KAYACA MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.


CENAZE İLANI 21.11.2017


OLUKLU KÖYÜ SAKİNLERİNDEN MERHUM AHMET HU’NUN EŞİ, MUSTAFA, HARUN VE CAFER HU’NUN ANNESİ, HAYRİYE HU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP OLUKLU KÖYÜ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


DEREYURT MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ESKİ MUHTAR CEMİL CEYLAN’IN BABASI, YUSUF CEYLAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP DEREYURT MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


CENAZE İLANI 20.11.2017


MEŞEBÜKÜ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN TAKSİCİ ŞÜKÜR PEYNİR’İN EŞİ, MEHMET PEYNİR’İN ANNESİ, HAMİDE PEYNİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP AŞAĞI MEŞEBÜKÜ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.


ESKİ KÖY KİRAZ GÜNEYİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HÜSEYİN KESKİN’İN EŞİ, RECEP VE MEHMET KESKİN’İN ANNESİ MAKBULE KESKİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ESKİKÖY KİRAZ GÜNEYİ MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim