KAYAKÖY’DE YAĞMUR SUYU BORU ATMA ÇALIŞMASI
13.11.2017
Facebookta Paylaş
Tweetle
  Fatsa Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri Geyikçeli mahallesi, Kayaköy mahallesi, Aslancami mahallesi ve Yusuflu mahallelerinde yol düzenleme çalışmalarını sürdürdü.
 Kırsal Hizmetler Müdürlüğü 1. Bölge ekipleri Geyikceli mahallesi Fatih mevkiinde yolun bozuk bölümlerinde bir gün süren iyileştirme çalışması gerçekleştirdi yine Kırsal Hizmetler birinci bölge ekipleri tarafından Yusuflu mahallesi Köseoğlu mevkiinde de iki günlük yol düzenleme çalışması gerçekleştirildi.
  Kırsal Hizmetler Müdürlüğü 2. Bölge ekipleri ise Kayaköy mahallesi Kilisederesi semtinde yaptığı çalışmalarda sona yaklaştı bugün çakıllama tamamlanacak olan yolda son olarak yağmur suyu geçişlerine boru atma çalışması yapılıyor. Aslancami Saitler mevkiinde de bir gün süren yol düzenleme çalışması gerçekleştirirken yine Töngelli semtinde bir gün süren iyileştirme çalışması gerçekleştirildi. Geyikçeli Mahallesi Muhtarı İlhan Çelik, Kayaköy Mahallesi Muhtarı Ergün Yücetepe, Aslancami Mahallesi Muhtarı Telat Aslan ve Yusuflu Mahallesi Muhtarı Göksel Tamgacı Fatsa Belediyesi ekiplerine gerçekleştirmiş oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim