HASANOĞLU 4-6 YAŞ KURAN KURSUNUN ÇEVRE DÜZENLEMESİ TAMAMLANIYOR
7.3.2018
Facebookta Paylaş
Tweetle
  Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Mustafa Kemal Paşa  mahallesinde Müftülük tarafından yaptırılan ve inşaatı tamamlanmak üzere olan Hasanoğlu 4-6 yaş Kuran Kursunun çevre düzenleme çalışması devam ediyor. 

  Hasanoğlu 4-6 yaş Kuran Kursunda 27 Şubat 2018 tarihinde başlatılan çalışmaların hava şartlarına göre hafta sonu tamamlanacağı belirtilirken kuran kursunun  bahçesinde belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından toprak tesviyesi, parke yapımı, kanalizasyon hattı yapımı, oyun alanı için beton dökümü, merdiven ve perde duvar yapımı çalışmaları gerçekleştirildi. Oyun gurubu montajının ve ağaç dikiminin de önümüzdeki günlerde yapılacağı ifade edildi. Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe imkanlar ölçüsünde okulların, camilerin ve kuran kurslarının  taleplerini değerlendirdiklerini belirterek, “Bu kapsamda Hasanoğlu 4-6 yaş Kuran Kursunun çevre düzenleme çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Bu zaman kadar eğitim kurumlarımızın ihtiyaçlarını elimizden geldiği kadarıyla karşılamaya çalıştık bundan sonra da taleplerini değerlendirmeye devam edeceğiz.” dedi. 

  Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri diğer yandan Dereüstü Caddesinde baskı beton, İnönü ve Reşadiye caddelerinde yağmur suyu çalışmalarını sürdürüyor. 

Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim