GÜVERCİNLİK MAHALLESİNİN ARA YOLLARINDA YOL DÜZENLEME ÇALIŞMASI
12.5.2017
Facebookta Paylaş
Tweetle

İlçemize bağlı Güvercinlik mahallesinde Fatsa Belediyemiz Kırsal 2.Bölge Müdürlüğü ekiplerinin 2017 yılı çalışma programı kapsamında yürüttüğü ara yolların bakım ve onarım çalışmaları başladı. 
  Fatsa Belediyemiz Kırsal 2.Bölge Müdürlüğü ekipleri Bolaman havzasında bulunan 34 mahallede nüfus oranlarına göre yol genişletme ve onarım çalışması kapsamında 2017 yılı için program yaptı. Bu kapsamda Kırsal 2.Bölge Müdürlüğü Güvercinlik mahallemizin nüfus oranı ve coğrafi yapısına göre bu bölgede 3 kamyon, 1 grayder, 1 silindir ve 1 beko loder kazı yükleyici ile 3 günlük program yaptı.
Bu program çerçevesinde ekipler Güvercinlik mahallesinin düzler mevkii, Balyo mevkii, Ergün Gebeş Caddesi ve Asfalt caddesinde yol iyileştirme çalışması yapacak. 

“MAHALLELERDE ÖNCELİK NERESİ İSE ORALARDA ÇALIŞIYORUZ”

   Güvercinlik mahallesinde devam eden çalışmalarla ilgili bilgi veren Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Aktepe, “Biz kırsalda 2017 yılı çalışma programımızla ilgili her mahallemizde önce muhtarlarımız ile görüşüyoruz. Hangi mahallede çalışacaksak o mahallemizin nüfus oranı ve coğrafi yapısı göz önünde bulundurularak gün sayısı belirliyoruz ve bu sayılı günlerde muhtarımızdan mahallenin neresinde önceliği olan bir sorun varsa talep alıyoruz ve oralarda çalışma yapıyoruz. Biz bu çalışma programının ilkini Kavraz mahallesinde uyguladık. Bolaman havzamızın 34 mahallesinde sırayla bu programı uygulayacağız.” dedi. 

 

Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim