BU SEFER 3.LİGE ÇIKMAYI BAŞARACAĞIZ
17.4.2018
Facebookta Paylaş
Tweetle

22 Nisan Pazar günü Malatya’da Artvin Hopaspor ile 3.Lige yükselmek için şampiyonluk maçına çıkacak olan Fatsa Belediyespor yönetim, teknik heyet ve futbolcular Malatya yolculuğu öncesi Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Başkan Yardımcıları Muharrem Aktepe ve İbrahim Eroğlu ile yemekte bir araya geldi.

“İNŞALLAH MALATYA’DA 18 YILLIK 3.LİG HAYALİMİZİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZE İNANIYORUM”

  Yemekte ilk konuşmayı yapan Fatsa Belediyespor Kulüp Başkanı Ayhan Demir 2017 2018 sezonunda kendilerine maddi ve manevi destek veren Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Belediye Başkan Yardımcıları Muharrem Aktepe ve İbrahim Eroğlu’na teşekkür ederek, “Sezon sonu itibariyle tüm grupların önünde birinci tamamladık. Önümüzde kalan play-off maçında da teknik heyet ve takım arkadaşlarımıza güveniyoruz. Başta teknik direktörümüz Can Güven olmak üzere kulübümüzde emek veren herkese canı gönülden teşekkür ediyorum. Bizleri hiçbir maçta yalnız bırakmayan Fatsa Belediyespor taraftarlarına da teşekkür ediyoruz. İnşallah Malatya’da 18 yıllık 3.Lig hayalimizi gerçekleştireceğimize inanıyorum.” dedi.

“DESTEĞİMİZİN KARŞILIĞINI 3.LİG OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ”
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ise yaptığı konuşmada 3.Lig hedefinin yıllardır Fatsa’nın hayali olduğunu ifade ederek, “Fatsa Belediyespor sevdası kenetlenmiş bir Fatsa’nın hayali değerli yönetimimizle teknik heyetimizle futbolcularımızla bugün 3.Ligin eşiğine gelmiş durumdayız. Siyasette ve futbolda netice önemlidir. Fatsa Belediyespor olarak güzel futbolunuz da bizleri memnun ettiniz. Bugün bu aşamada olmanız gerçekten bizleri memnun etti. Umarım bu sefer başarırız inşallah bir takım oyunu ile bu sene mahcup olmayız. Tabi bu Allahın takdiri biz buna inanıyoruz ama takdire inanmakla beraber gayret göstermek gerekiyor. Kader gayrete aşıktır diye bir söz var. Dolayısıyla gayret olmadan neticeye varamazsınız. O sebeple kaderimize gayrete varalım. İnşallah futbolcular olarak bu sene 3.Lige çıkan bir takım olarak sizlerde bu işe imza atın. İnşallah en güzel oyunla en güzel neticeyle Fatsa’ya 3:lig müjdesi ile dönelim. Fatsa Belediyesi olarak biz göreve geleli 14 yıl oldu. Bu süreçte elimizden gelen desteği göstermeye çalıştık. Bizim dönemimizde Fatsaspor tarihinin en büyük desteğini aldı. Bu nedenle bunun karşılığını 3.Lig olarak görmek istiyoruz. İnşallah bu mutluluğu bizlere yaşatın hepinize başarılar diliyorum.” diye konuştu.

“BİZ SAHADA KONUŞACAĞIZ”

Fatsa Belediyespor takım kaptanı Ergin Kangal’da yaptı konuşmada sezon boyunca çok güzel arkadaşlıklar kurduklarını söyleyerek, “Gerçekten bu sene çok büyük emek verdik. İnşallah şampiyon olup Fatsa’ya döneceğiz. Çok konuşacak bir şey yok inşallah 22 Nisan’da biz sahada konuşacağız.” dedi.

“SONUNU GETİREMEYEN KAHRAMAN OLAMAZ”
Yemekte son konuşma yapan Fatsa Belediyespor teknik direktörü Can Güven Bal liginden 3.Lige  çıkmanın çok zor olduğunu belirterek, “Bizim harcadığımız emek gerçekten önemli bir emekti. İşin ucunda çok mücadeleler var. Sonuca gidebilmek adına herkesten daha iyi çalıştık. Grup şampiyonluğa olmadan final olmuyordu ama finalin anlamı daha büyük. Benim çok sevdiğim bir söz var, ‘Sonunu getiremeyen kahraman olamaz’ o yüzden biz bu işin sonunu getirip gereken kahramanlığı Fatsa için göstereceğiz. Üzerimizdeki sorumluluğun bilincindeyiz. Allah yar ve yardımcımız olsun Cenabı Allah hakkımızda hayırlı olanı nasip eylesin.” şeklinde konuştu.

Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim