BAŞARILI SPORCULARDAN FATSA BELEDİYEMİZE TEŞEKKÜR
15.5.2017
Facebookta Paylaş
Tweetle
   2016-2017 Okullar Arası Türkiye Bisiklet Şampiyonasında A kategorisi kızlarda Zamana karşı yarışta Türkiye ikinciliği ve yine A kategorisi kızlarda Yol yarışlarında Türkiye üçüncülüğü kazanan Fatsa Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi öğrencileri Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Aktepe’yi makamında ziyaret ederek kendilerine desteklerinden dolayı teşekkür ettiler. 
  Fatsa Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi öğrencileri Mehlika Elmalı, Melisa Karşı, Aslıhan Beceren, Begüm Şener öğretmenleri Timur Yılmaz ve Müdür Yardımcısı Engin Akbulut ile birlikte Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Aktepe’yi ziyarete geldiler. Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Aktepe sporcuları tebrik ederek daha güzel başarılar beklediklerini söyledi. 
  Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Timur Yılmaz Çanakkale’de düzenlenen yarışmalarda kendilerine destek olan Fatsa Belediye’sine teşekkür ettiklerini söyledi. Başarılı sporculardan Mehlika Elmalı ise bisiklet sporunun oldukça zor ama çok güzel bir spor olduğunu belirterek, “Bundan sonra çok daha fazla çalışarak ilçemize ve okulumuza daha güzel başarılar kazandırmak istiyoruz” diye konuştu. 
 Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Aktepe ziyaret sonunda imkanları ölçüsünde öğrencilere destekte bulunacaklarını belirterek günün anısına kendilerine kitap hediye etti. 

Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim