AYAZLI MAHALLESİNDE 3 KM SICAK ASFALT ÇALIŞMASI
5.1.2018
Facebookta Paylaş
Tweetle
Fatsa ilçesine bağlı Ayazlı mahallesinde Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Daire Başkanlığı ekipleri tarafından bir hafta süren çalışma ile 3 kilometre sıcak asfalt çalışması gerçekleştirildi.

Ayazlı mahallesinde Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Daire Başkanlığı ekipleri 3 kilometrelik yolda ilk olarak bir hafta boyunca alt temel zemin iyileştirme çalışması yapıldı ve daha sonrada 5 gün süren çalışma ile sıcak asfalt çalışması gerçekleştirildi. Ayazlı mahallesi yolu aynı zamanda Fatsa ilçesinin Aşağıdatepe mahallesi ve Yukarıtepe mahallelerine de ulaşım sağlıyor.

“NE SÖZ VERDİYSEK HEPSİNİ YAPACAĞIZ”
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan 2018 yılının çok yoğun bir çalışma yılı olacağını belirterek, “Bu kapsamda Ayazlı mahallemizde de 3 kilometre sıcak asfalt çalışması gerçekleştirildi. Ben bu çalışmayı gerçekleştiren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz şahsında Ulaştırma Dairesi Başkanlığı ekiplerine ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bu sene hem Büyükşehir Belediyesi hem Fatsa Belediyesi olarak başlayıp yarım kalan ne kadar yatırımlarımız varsa hepsini başlayacağımız ya da bitireceğimiz bir yıl olacak, öyle planlıyoruz. O sebeple yoğun bir çalışma yılı olacak. Daha önce de kamuoyu ile paylaştığımız çalışmalarla ilgili ciddi hazırlıklar yapıyoruz. Bunun için gerekli kaynakları oluşturmak için de çalışmalarımız var. 2018 yılı ciddi manada toparlayıcı mahiyette de bir yatırım yılı olacak. Rabbim inşallah kaza kader göstermeden tamamlamayı nasip etsin.” dedi.
Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Temo Bilişim