o 23 Fatsa Hava Durumu
Vefaat İlanları

21.09.2018 CUMA

 

KORGAN ESNAFLARINDAN MİNDİLOĞLU MUSTAFA MENDİL’İN OĞLU, KORGAN MÜFTÜLÜK PERSONELİ HALİS MENDİL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KORGAN MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

20.09.2018 PERŞEMBE

 

MERHUM FAİK VE EMİNE BAŞBUĞ’UN OĞLU, MERHUM ATIF BAŞBUĞ, NURİYE KOMİTOĞLU VE DAVUT BAŞBUĞ’UN KARDEŞİ, RESUL BAŞBUĞ, SEFA BAŞBUĞ VE DENİZ BAŞBUĞ’UN BABASI MERHUME BEHİYE BAŞBUĞ’UN EŞİ, ADİL BAŞBUĞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAIZNA MÜTEAKİP İSTANBUL ŞİŞLİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA SARIYER DEMİRCİKÖYÜ MEZARLIĞINDAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

18.09.2018 SALI

 

ÜNYE ESENKALE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUSTAFA OĞLU, ERGİN VE ERDEM ŞİŞMAN’IN ABİSİ, SELAHATTİN ŞİŞMAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ESENKALE MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

EVKAF MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATSA ESNAFLARINDAN ABDULLAH, ORHAN, OKTAY, TANER, SİNAN, SERKAN, MURAT, FATİH VE UĞUR GÜNGÖR’ÜN BABASI, ONUR GÜNGÖR’ÜN DAYISI, NEVZAT ÇELEBİ’NİN KAYINPEDERİ, TEVRAT GÜNGÖR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA YALIKÖY SIRAKOVANCI MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

17.09.2018 PAZARTESİ

 

ORDU KARAOLUK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ABDULLAH KILIÇ’IN OĞLU, HÜSEYİN KILIÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KARAOLUK MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÇAMAŞ İLÇESİ BUDAK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET ŞEKER’İN OĞLU, FATSA ESNAFLARINDAN MEHMET VE TURGAY ŞEKER’İN BABASI, MİNİBÜSÇÜ MUSTAFA ŞEKER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 2:00 DE BUDAK MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

14.09.2018 CUMA

 

DUMLUPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM OSMAN BAŞ’IN KIZI, YAŞAR, ALİ VE RECEP BAŞ’IN ABLASI, MERHUM AHMET EROĞLU’NUN EŞİ BİLGEN EROĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÜÇÜK KOÇ MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLCEKTİR.

 

YALIKÖY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KARAMUSTAFA OĞLU, REFİK ŞEN’İN EŞİ, MİNE YALÇINKAYA, EDİP, MESUT VE TUNÇ KARAMUSTAFAOĞLU’NUN ANNESİ NURAN ŞEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜETAKİP YALIKÖY MERKEZ CAMİİDNE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

13.09.2018 PERŞEMBE

KORGAN SARIALİÇ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATSA ESNAFLARINDAN HÜSEYİN VE MUSTAFA AKOT’UN AMCASI, İLHAN KARA’NIN KAYINPEDERİ, İBRAHİM AKOT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KORGAN SARIALİÇ MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

GEYİKÇELİ YAVUZ SELİM MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KAHVECİOĞULLARINDAN ESKİ MUHTAR İBRAHİM KAHVE’NİN OĞLU, ŞABAN KAHVE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GEYİKÇELİ MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÇAMAŞ İLÇESİ KEMALPAŞA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUSTAFA EMİR’İN EŞİ, MUHAMMET VE RESUL EMİR’İN ANNESİ, BAHTİYAR, MEHMET, HİKMET VE MELEK’İN KIZ KARDEŞİ, FİDAN EMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KEMALPAŞA MAHALLESİ ORTA MAHALLE CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

 

CENAZE İLANI 11.09.2018 SALI

 

ILICA AKÇAKESE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ESKİ SANAYİ ESNAFLARINDAN YUSUF OĞLU, FATMA, ÖZGÜR, ÖZLEM VE HAYDAR KALAYCI’NIN BABASI, KARİSÖR USTASI AHMET KALAYCI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AKÇAKESE MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

İSLAMDAĞ FATİH MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ALİ KOÇ GÜNAL’IN KIZI, ŞAKİR VE İSMAİL SAYGU’NUN ANNESİ, MUHAMMET GÜNAL’IN ABLASI, DERVİŞ SAYGU’NUN EŞİ, ŞAHSANEM SAYGU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP İSLAMDAĞ FATİH MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

CENAZE İLANI 31.08.2018 CUMA

 

İLÇEMİZ YEŞİLTEPE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET EŞİ, ALİ, NECATİ, HAYATİ VE MERHUM MUSTAFA İNEMEK’İN ANNESİ, BELEDİYE PERSONELİ ADEM İNEMEK, SANAYİ ESNAFLARINDAN ERDEM İNEMEK VE HÜNKAR RESTORAN ÇALIŞANLARINDAN ERKAN İNEMEK’İN BABAANNESİ FATMA İNEMEK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP YEŞİLTEPE MAHALLESİ GÖKÇEBEL CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

CENAZE İLANI 29.08.2018 ÇARŞAMBA

 

FATİH MAHALLESİ TOKİ KONUTLARI SAKİNLERİNDEN FATSA MÜFTÜLÜK PERSONELİ AHMET KARACA’NIN BABASI, FATSA EMEKLİ MÜFTÜSÜ HAFIZ ABDURRAHMAN KARACA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KORGAN İLÇESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YUKARI ARDIÇ KÖYÜ ORTA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN DERVİŞOĞULLARINDAN MERHUM ALİ VERGİLİ’NİN OĞLU, ŞENER, YENER VE MERHUM MEHMET VERGİLİ’NİN BABASI, İSMAİL EFENDİOĞLU’NUN KAYINBABASI, BURHAN VE ORHAN VERGİLİ’NİN DEDESİ, KADİR, ABDURRAHMAN VE KAMİL EFENDİOĞLU’NUN DEDESİ, HÜSEYİN VERGİLİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YUKARI ARDIÇ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFENDİLECEKTİR.

 

 

CENAZE İLANI 28.08.2018 SALI

 

ILICA YEŞİLYURT ABDİOĞLU MAHALLESİNDEN MERHUM HACI AHMET OĞLU, MEDİTECH HASTANESİ PERSONELLERİNDEN ZEKİ YEŞİL, AHMET YEŞİL, MERHUM MEHMET YEŞİL VE ZİYA YEŞİL’İN BABALARI      HACI BASRİ YEŞİL        VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP YEŞİLYURTCAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

İSLAMDAĞ MEŞELİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM RAMADAN KIRTEN’İN OĞLU, MÜFTÜLÜK PERSONELİ SADİ KIRTEN’İN BABASI     AHMET KIRTEN       VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP İSLAMDAĞ MEŞELİK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KUMRU KÜÇÜK AKÇAKESE MAHALLESİ ÇAKIROĞULLARINDAN MERHUM ÇAKIROĞLU ASLAN ÖZLEK’İN OĞLU, MERHUM ÇAKIROĞLU ZEKİ ÖZLEK’İN KIZI     HURİYE ÖZLEK        VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP KUMRU KÜÇÜK AKÇAKESE MAHALLESİ MERKEZ CAMİSİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

İLÇEMİZ BAHÇELER MAHALLESİ HATİPLER SEMTİ SAKİNLERİNDEN MERHUM AHMET OĞLU NEVZAT ÇALIŞKANCI’NIN BABASI MUSA, FATİH, ZATİ VE NECMETTİN ÇALIŞKANCI’NIN DEDESİ     ALİ ÇALIŞKANCI     VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP BAHÇELER MAHALLESİ HATİPLER CAMİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YAVAŞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AHMET OĞLU HÜSEYİN ÖZCAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YAVAŞ KÖY CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.

 

CENAZE İLANI 27.08.2018 PAZARTESİ

 

KÖSEBUCAĞI SOĞUKPINAR MAH. SAKİNLERİNDEN KOCAOĞULLARINDAN MEHMET ALİ KOCANIN EŞİ, YÜKSEL, HÜSEYİN VE FATSA DEVLET HASTANESİ PERSONELİ CEMAL KOCANIN ANNESİ, ELMAS KOCA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KÖSEBUCAĞI HACI BEKTAŞİ VELİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN BEŞİR FUAT GÜREL’İN OĞLU DOKTOR SAADETTİN GÜREL’İN KARDEŞİ, CECELOĞLU SEBAHATTİN GÜREL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KULAK MERKEZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN YÜKSELİN OĞLU, NİYAZİ, HABİL VE NECMİ YÜKSELİN ABİSİ, NECİP VE UMUT YÜKSELİN BABASI, İHSAN YÜKSEL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KULAK MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

Bugün Vefaat Edenler

Hızlı Linkler
Fatsa Belediyesi © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Octa Software