o 18 Fatsa Hava Durumu
Vefaat İlanları

21.05.2019 SALI

 

PERŞEMBE OKÇULU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN GARAAHMET OĞULLRINDAN MERHUM SÜLEYMAN OĞLU BALIKÇI ADİL GÜNDOĞDU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP OKÇULU MAHALLESİ ORTA CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

İSLAMDAĞ MAHALLESİ ARIKOĞLU KÜME EVLERİ SAKİNLERİNDEN MERHUM OSMAN KERSU’NUN EŞİ, ÖMER KERSU’NUN ANNESİ FATMA KERSU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP İSLAMDAĞ FATİH MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÜNYE KADILAR KÖYÜ TIĞNIT MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM BAHRİ ÖZCAN’IN KIZI, HASAN, HÜSEYİN VE MUAMMER ÖZCAN’IN ABLASI HÜNKAR RESTAURANT PERSONELİ HİCABİ DURGUN’UN EŞİ, SALİHA DURGUN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÜNYE KADILAR MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR

 

ESKİKÖY DERE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KADİR OĞLU MUSA ÖZCAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ESKİKÖY DERE MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

17.05.2019 CUMA

 

ILICA UZUNDERE TAŞDİBEK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ALİ OĞLU, HALİL SARITAŞ’IN BABASI, AHMET SARITAŞ’IN ABİSİ MEHMET SARITAŞ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ILICA MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ILICA YEŞİLYURT MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MAHMUT AKYURT’UN EŞİ, CELAL, İBRAHİM, HALİL VE RECEP AKYURT’UN ANNESİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN RECEP VE ÖMER KURT’UN HALASI ESMA AKYURT VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YEŞİLYURT MAHALLESİ TELCİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

16.05.2019 PERŞEMBE

 

BOLAMAN BUHARI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KENAN VE HATİCE ÖZDEMİR’İN OĞLU, RECAİ ÖZDEN’İN TORUNU, YAKUP VE FERDA ÖZDEN’İN YEĞENİ MİRAÇ ÖZDEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BOLAMAN BUHARI MAHALLESİNDE Kİ EVİNİN ÖNÜNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

MUSTAFA KEMAL PAŞA MAHALLESİ YEŞİLYURT SEMTİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ALİ USTA’NIN OĞLU, YAŞAR VE DURSUN USTA’NIN KARDEŞİ ERSİN USTA VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA YEŞİLYURT USTAOĞLU MAHALLESİNDE Kİ AİLE KABRİSTNLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KÖSEBUCAĞI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HACIOĞULLARINDAN AKİF HACIOĞLU’NUN EŞİ, HARUN VE MEHMET HACIOĞLU’NUN ANNESİ SEYHAN HACIOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KÖSEBUCAĞI MAHALLESİ FATİH CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

GÖLKÖY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ZEKERİYA OĞULLARINDAN HALİL YILDIZ’IN OĞLU ADEM YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP GÖLKÖY MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

15.05.2019 ÇARŞAMBA

 

KABAKDAĞI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HÜSNÜ GÜNAL’IN OĞLU, MERHUM MAHMUT VE MERHUM AYDIN GÜNAL’IN ABİSİ, ŞENER YILDIZ’IN DAYISI, SÜLEYMAN YURTNAÇ VE DENİZ HACIÖMEROĞLU’NUN KAYINPEDERİ, MEVLÜT CAN AŞA’NIN DEDESİ, YAŞAR ZEKİ GÜNAL’IN BABASI AVNİ GÜNAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KABAKDAĞI MAHALLESİNDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

FATİH MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM KEMENÇECİ DURSUN KARADUMAN’IN TORUNU, MERHUM ALİ KARADUMAN’IN OĞLU, MURATCAN VE SERCAN KARADUMAN’IN BABASI TUNCER KARADUMAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ÇULLU HZ. ALİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ÇULLUDA Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

14.05.2019 SALI

 

KÜPDÜŞEN MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM AHMET ÇOŞKUN’UN OĞLU, AHMET DEMİR VE ZEKİ ALTUN’UN KAYINPEDERİ AHMET ÇOŞKUN’UN BABASI MEHMET ÇOŞKUN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KÜPDÜŞEN MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÇATALPINAR İLÇESİ GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ÜMRAN DEMİRCİ’NİN OĞLU UZMAN ÇAVUŞ VOLKAN DEMİRCİ HAKKARİ DE ŞEHİT OLMUŞTUR.ŞEHİDİMİZ SAAT 12.30 DA ÇATALPINAR İLÇESİNDE DÜZENLENECEK CENAZE TÖRENİNİN ARDINDAN GÜNDOĞDU MAHALLESİNDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

13.05.2019 PAZARTESİ

 

EVKAF MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATSAMIZ USTA VE SANATKARLARINDAN MERHUM KAYNAROĞLU ŞEVKİ ÖZTAŞ’IN OĞLU, ESKİ İL GENEL MECLİS ÜYESİ CEMAL, SABRİ, TURGUT VE HÜSEYİN ÖZTAŞ’IN ABİSİ, EYÜP, ŞEVKİ VE KEREM ÖZTAŞ’IN BABASI, HAŞİM TEL’İN DAYISI, MURAT ÖZTAŞ’IN AMCASI SALİH ÖZTAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KÜPDÜŞEN MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM SAVU ALİ’NİN GELİNİ MEHMET ÖZTÜRK’ÜN EŞİ AKIN ÖZTÜRK’ÜN ANNESİ PAKİZE ÖZTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÜPDÜŞEN MAHALLESİNDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

DÜĞÜNLÜK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUSTAFA KAYA’NIN OĞLU, SANAYİ ESNAFLARINDAN RAMADAN, KEMAL VE CENGİZ KAYA’NIN BABASI, SELÇUK KAYA’NIN DEDESİ MUSTAFA KAYA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP DÜĞÜNLÜK MAHALLESİ CAMİİNDE NMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNİ YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÖĞRENCİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SABRİ ATLI’NIN KIZI, ASIM VE MAHMUT ATLI’NIN KARDEŞİ, BAKİYE ATLI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÖĞRENCİK MAHALLESİ PAZARYERİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNİ YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YAPRAKLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM DURSUN GÖZE’NİN OĞLU. TEMEL VE AYDIN GÖZE’NİN KARDEŞİ OSMAN NURİ GÖZE VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YAPRAKLI MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

 

 

 

Bugün Vefaat Edenler

Hızlı Linkler
Fatsa Belediyesi © 2019 Tüm hakları saklıdır.