Vefat İlanları

SAİT SÜME Temmuz 09, 2020

Kumru Küçükakçakese mahallesi sakinlerinden Halil İbrahim Süme'nin babası Ali Osman Süme nin amcası merhum Fahrettin Ocak'ın eniştesi SAİT SÜME vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11 de Hanyanı mezarlık mevkiinde kılındıktan sonra aynı yerde toprağa verilecektir.

EMİNE KILIÇ Temmuz 09, 2020

Ilıca Sarmaşık mahallesi sakinlerinden merhum Dursun Kılıç'ın eşi Şükrü ve Nurettin Kılıç'ın annesi EMİNE KILIÇ vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11'de Sarmaşık camii'nde kılındıktan sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

DİLEK TAMGÖZ Temmuz 09, 2020

Kurtuluş mahallesi sakinlerinden ilçemiz esnaflarından Yener Dikbaş'ın yeğeni Alaatin Tamgöz`ün kızı DİLEK TAMGÖZ vefat etmiştir. Cenazesi Işıktepe Akgeriş mahallesinde saat 11' de toprağa verilecektir.

HALİSE ERGÜNLÜ Temmuz 08, 2020

İslamdağ mahallesi Arıkoğlu semti sakinlerinden merhum Cevat Ergünlü'nün oğlu Ferhat Ergünlü'nün hanımı HALİSE ERGÜNLÜ vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11.30 da İslam'dağ Fatih mahallesi Merkez camii'nde kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

BİROL ZORLU Temmuz 07, 2020

Sakarya mahallesi sakinlerinden merhum Ahmet Zorlu'nun torunu merhum Yüksel Zorlu'nun oğlu Erol Zorlu'nun kardeşi Yiğit Zorlu'nun babası merhum İhsan, Kemal ve Cemal Kartal'ın yeğeni BİROL ZORLU vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 13'te Erenyurt Şerefiye mezarlığı yanındaki Cem evi önünde namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

MEHMET ŞADUMAN Temmuz 07, 2020

Çatalpınar ilçesi Şirinköy mahallesi sakinlerinden MEHMET ŞADUMAN vefat etmiştir. Ceneze namazı saat 10'da Şirinköy cami yanında kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

MUSTAFA UZUN Temmuz 07, 2020

Çamaş Söken mahallesi sakinlerinden Hösüloğullarından eski muhtar MUSTAFA UZUN vefat etmiştir. Cenaze namazı saat 11 de söken edirli cami yanında namazı kılındıktan sonra toprağa verilecektir.

İFAKET ODA Temmuz 07, 2020

Aslen Perşembe Yeşilköy'den Yalıköy'de ikametgah eden Minibüsçü esnaflarından Sezai Oda'nın eşi Mesut, Orhan ve Engin Oda'nın annesi İFAKET ODA vefat etmiştir. Cenazesi saat 11.00 da Yalıköy merkez camiinde namazı kılınıp Yeşilköy aile kabristanlığında defnedilecektir.

RAHİME AKILLI Temmuz 07, 2020

Yassıtaş mahallesi sakinlerinden Memişoğullarından merhum Dursun Akıllı'nın eşi Şenel Akıllı'nın annesi RAHİME AKILLI vefat etmiştir cenazesi Yassıtaş merkez camiinde 11'de kılındıktan sonra toprağa verilecektir

BİLAL EŞKARA Temmuz 06, 2020

Eski Ordu mahallesi sakinlerinden Mustafa, Yusuf ve Muhammed Eşkara'nın babası BİLAL EŞKARA vefat etmiştir cenaze namazı saat 13.30 da Eski Ordu Merkez camii'nde kılındıktan sonra toprağa verilecektir

FATMA ÇUBUK Temmuz 06, 2020

Kılıçlı mahallesi sakinlerinden Cevat, Nihat ve Nejdet Çubuk'un annesi Merhum Ali Çubuk'un eşi FATMA ÇUBUK vefat etmiştir cenaze namazı saat 11'de kılıçlı mahallesindeki evinin önünde kılınacak namazın ardından toprağa verilecektir.

YUSUF GÜLEN Temmuz 06, 2020

Dumlupınar mahallesi sakinlerinden merhum Şükrü Gülen'in oğlu Semih Tarakçıoğlu'nun eniştesi, Onur Alp Gülen'in babası emekli jandarma astsubay YUSUF GÜLEN vefat etmiştir cenaze namazı saat 11:00 de Orta Büyük Camiinde namazı kılındıktan sonra Fatsa asri mezarlığa defnedilecektir.

Vefaat İlanları
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.