Vefaat İlanları

18.11.2019 PAZARTESİ

 

YAPRAKLI BAŞKÖY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEVLÜT NARGÜL’ÜN OĞLU, MUSTAFA, NURİ, BİLAL, CELAL VE BEKİR NARGÜL’ÜN ABİSİ, RAMADAN VE NECMİ NARGÜL’ÜN BABASI BAHRİ NARGÜL VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP YAPRAKLI BAŞKÖY MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

15.11.2019 CUMA

 

ÇATALPINAR YENİ MAHALLE SAKİNLERİNDEN SAYACATÜRK ESKİ MUHTARI OSMAN ANAL’IN OĞLU RAMADAN ANAL VEFAT ETMİŞTİR.C ENAZESİ BUGÜN SAAT 10:30 DA ÇATALPINAR YENİ MAHALLE CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ŞEREFİYE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ŞÜKRÜ GÜZELLİK’İN KIZI, MERHUM KAMİL YEKLİ’NİN EŞİ, SÜLEYMAN VE AHMET YEKLİ’NİN ANNESİ, İSMAİL GÜZELLİK’İN ABLASI NURTEN YEKLİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ÜNYE GÜZELYALI BAŞOĞLU MAHALLESİNDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KUMRU SAMUR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KUMRU ESKİ ESNAFLARINDAN MERHUM HACI LÜTFİ YAYLAK’IN EŞİ, MUZAFFER, MUHARREM VE HASAN YAYLAK’IN ANNESİ HACI RAHİME YAYLAK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KUMRU MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA YANLIZDAM AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

14.11.2019 PERŞEMBE

 

ŞEREFİYE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN YAKUP VE İBRAHİM ÇORUH’UN BABASI HAYDAR,METİN,FİKRİ VE MERHUM ÖMER ÇORUH’UN KADEŞİ YÜNCÜ HAŞİM ÇORUH VEFAT ETMİŞTİR CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ASRİ MEZARLIKTAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

12.11.2019 SALI

 

SAKARYA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM YÜKSEL ZORLU’NUN EŞİ, MERHUM AHMET ZORLU’NUN GELİNİ, MERHUM DURSUN KARTAL’IN KIZI, MERHUM İHSAN, KEMAL VE CEMAL KARTAL’IN KARDEŞİ, MERHUM SEFA, EROL VE BİROL ZORLU’NUN ANNESİ SUZAN ZORLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ERENYURT CEMEVİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

FATİH MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN ÇAVUŞ’UN OĞLU, HASAN, NURETTİN, YUSUF VE MEVLÜT ŞEN’İN BABASI, GÜNDÜZ ŞEN VE ZEKİ GÜLER’İN DEDESİ AHMET ŞEN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA YUKARIBAHÇELER BAHARLI MAHALLESİNDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

EVKAF MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ARİF, MUSTAFA VE TAHSİN AZAKOĞLU’NUN BABASI ŞUAYİP AZAKOOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP HATİPLİ MAHALLESİ KARAKÇIOĞLU CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YASSITAŞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM NURİ KAYMAZ’IN OĞLU, PTT EMEKLİSİ MEHMET KAYMAZ’IN ABİSİ, EROL VE KADRİYE ALTAN’IN BABASI EMEKLİ ÖĞRETMEN RECEP ALİ KAYMAZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP YASSITAŞ MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BAHÇELER MAHALLESİ KAYABAŞI MEVKİİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HACI İSMAİL KIZILKAYA’NIN OĞLU, RAMADAN KIZILKAYA’NIN ABİSİ, SANAYİ ESNAFLARINDAN DURSUN ALİ VE ATÖLYECİ CEMİL KIZILKAYA’NIN AMCASI, HİKMET VE AHMET KIZILKAYA’NIN BABASI MEHMET KIZILKAYA VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP KAYABAŞI CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BÜYÜKKOÇ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM OSMAN GÖZÜDİK’İN OĞLU, SAMİ VE İLHAMİ GÖZÜDİK’İN YEĞENİ ADALET GÖZÜDİK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA BÜYÜKKOÇ MAHALLESİNDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

11.11.2019 PAZARTESİ

 

HATİPLİ HATİPOĞLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ABDÜLHAMİT KALKMAZ’IN OĞLU, MERHUM MEHMET, MERHUM BAGİ VE AHMET KALKMAZ’IN KARDEŞİ MEVLÜT, BAHRİ, SEYFETTİN VE SELİM KALKMAZ’IN BABASI SANİ KALKMAZ VEFAT ETMİŞTİR CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP HATİPLİ MAHALLESİ HATİPOĞLU CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKDAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ŞEREFİYE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN AKKAYA’NIN EŞİ, EMEKLİ ORMANCI MUSTAFA, ŞENEL VE HALİL AKKAYA’NIN ANNESİ AYŞE AKKAYA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP GİRESUN YAĞLI DERE ELMABELEN KÖYÜ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKDAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRISTANLIĞINA DEFNEDILECEKTIR.

 

KULAK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FAHRİ, FARETTİN, MUSTAFA, VE ÜMİT YAVUZ’UN BABASI CEMAL YAVUZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP KULAK TEPEKÖSELİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÇAMAŞ SARIYAKUP MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN SADE’NİN EŞİ, GÜNAY SADE’NİN ANNESİ MEMNUNE SADE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAMAŞ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÇÖTELİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEVLÜT İMDAN’IN EŞİ, ORHAN İMDAN’IN ANNESİ EMİNE İMDAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ÇÖTELİ MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

HACIKÖY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM AHMET DEMİR’İN OĞLU RAİF, ABDULLAH VE MAHMUT DEMİR’İN ABİSİ MEHMET DEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP HACI KÖY MERKEZ CAMİİDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDEKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

08.11.2019 CUMA

 

ILICA SARMAŞIK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HASANUSTAOĞULLARINDAN MERHUM MEHMET KILIÇ’IN OĞLU, SEYFETTİN, YAŞAR, ERDAL VE TURGAY KILIÇ’IN BABASI NURETTİN CAN, İBRAHİM ARI VE ŞİNASİ KILIÇ’IN KAYINPEDERİ ŞÜKRÜ KILIÇ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP SARMAŞIK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

ÇATALPINAR GÖLLER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN İSHAK DİRHEMSİZ’İN EŞİ, CEMAL, MAHMUT, MUSTAFA VE MURAT DİRHEMSİZ’İN ANNESİ, RESULYEŞİLOT VE FERHAT SARIKİRAZ’IN KAYINVALİDESİ CEMİLE DİRHEMSİZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP GÖLLER MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

EVKAF MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM OSMAN TURGU’NUN OĞLU, ONUR TURGU’NUN BABASI, SUNAY, GÜNAY VE AYHAN SALMAN’IN ENİŞTESİ EMEKLİ POLİS MEMURU FAHRİ TURGU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ÇARŞAMBA ÇINARLIK MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

07.11.2019 PERŞEMBE

 

MUSTAFA KEMAL PAŞA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM YÜNCÜ HACI SAMİ İNANLI’NIN EŞİ, FARUK, HARUN VE RECEP İNANLI’NIN ANNESİ, CHP İLÇE BAŞKANI MURAT İNANLI’NIN BABAANNESİ FATMA İNANLI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA YEŞİLTEPE MAHALLESİNDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KABAKDAĞI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM RECEP ALİ ŞENDUR’UN EŞİ, YAŞAR VE FİKRİ ŞENDUR’UN ANNESİ SANİYE ŞENDUR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KABAKDAĞI MAHALLESİNDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

05.11.2019 SALI

 

ÇAMAŞ GÜMÜŞLÜ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AHMET KOÇ’UN OĞLU, ORHAN KOÇ’UN BABASI ASIM KOÇ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ÇAMAŞ GÜMÜŞLÜ MAHALLESİNDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

DÜĞÜNLÜK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET CÜNBÜT’ÜN OĞLU, VELİ, ADEM VE MERHUM ALİ CÜNBÜT’ÜN BABASI, YUSUF UŞUN’UN DAYISI MEVLÜT CÜNBÜT VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP DÜĞÜNLÜK MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

04.11.2019 PAZARTESİ

 

HATİPLİ KARŞIYAKA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN RASİM SALMAN VE AYŞE ÇELİK’İN KARDEŞİ MURAT SALMAN’IN BABASI SEDAT LATİF’İN DÜĞÜRÜ MEVLÜT OĞLU HAMİT SALMAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ Bugün ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP HATİPLİ KARŞIYAKA MAHALLESİ SEKÜ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

KURTULUŞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM YUNUS ER’İN OĞLU İSAMAİL,MEHMET VE SÜLEYMAN ER’İN KARDEŞİ,YUNUS ER’İN BABASI İBRAHİM ER VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEKİP ORTA BÜYÜK CAMNİİDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KABAK DAĞINDAKİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

01.11.2019 CUMA

 

KUMRU SAMUR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ZENBOĞLARINDAN MERHUM RIZA ERTOY’UN EŞİ, ZEKAİ ERTOY’UN ANNESİ MÜZEYYEN ERTOY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KUMRU MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

BOLAMAN MERKEZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MEHMET ÖZCAN’IN OĞLU, BALIKÇI BAHRİ ÖZCAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP BOLAMAN MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

YENİKENT ÇERKEZDAĞI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AYDIN AKSOY’UN EŞİ, NECATİ VE VOLKAN AKSOY’UN ANNESİ EMİNE AKSOY VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YENİKENT MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

Bugün Vefaat Edenler

Hızlı Linkler
Fatsa Belediyesi © 2019 Tüm hakları saklıdır.