Vefat İlanları

HÜSNE MİNTAÇ Ocak 17, 2020

KULAK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN MİNTAÇ’IN EŞİ HÜSNE MİNTAÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KULAK MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

ALİ KILIÇ Ocak 17, 2020

ILICA SARMAŞIK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM İBRAHİM KILIÇ’IN OĞLU ALİ KILIÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ILICA MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

MUSTAFA KESİM Ocak 16, 2020

YAPRAKLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM AHMET KESİM’İN OĞLU, ALİ, ERCAN, ÜMİT, GÖKHAN VE MEHMET KESİM’İN BABASI MUSTAFA KESİM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZI MÜTEAKİP YAPRAKLI MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

HAMDİ ŞÜKRÜ ŞAHİN Ocak 16, 2020

KURTULUŞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATSA ESNAFLARINDAN ZAFER VE DEVRİM ŞAHİN’İN BABASI, DURSUN MEHMET ŞAHİN’İN KARDEŞİ, İBRAHİM VE HAYATİ ŞAHİN’İN AMCASI HAMDİ ŞÜKRÜ ŞAHİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA DEMİRCİ MAHALLESİNDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

MURAT ORHAN Ocak 16, 2020

HACIKÖY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM AHMET ORHAN’IN OĞLU, ERAY VE EROL ORHAN’IN BABASI, ABDULLAH, MEHMET VE SELAHATTİN ORHAN’IN KARDEŞİ MURAT ORHAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP HACIKÖY MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

ARİF SÜZEN Ocak 15, 2020

BAĞLARCA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET SÜZEN’İN OĞLU, YAKUP VE HAKKI SÜZEN’İN ABİSİ, YÜKSEL SÜZEN’İN BABASI ARİF SÜZEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP BAĞLARCA MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

AHMET YAYLAK Ocak 15, 2020

KUMRU YANLIZDAM MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ADEM YAYLAK’IN BABASI, FATSA ESNAFLARINDAN MAHMUT VE UĞUR YAYLAK’IN DEDESİ AHMET YAYLAK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YANLIZDAM MAHALLESİ BİNBİRHATİM CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNO YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

YUSUF TOPCU Ocak 15, 2020

BOLAMAN MAHALLESİ BOZDOĞAN SEMTİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUSTAFA TOPCU’NUN OĞLU, MAHMUT, YUNUS VE AHMET TOPCUNUN KARDEŞİ, TANER VE CANER TOPCU’NUN BABASI BOLAMAN DOLMUŞCULARINDAN YUSUF TOPCU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP BOLAMAN MERKEZ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

FATMA CAN Ocak 15, 2020

ILICA KAYAKÖY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KASAP İSMAİL CAN’IN EŞİ, ÖĞRETMEN MUSTAFA CAN’IN ANNESİ, DURSUN CAN’IN YENGESİ, İSMAİL AKBABA’NIN KARDEŞİ FATMA CAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP KAYAKÖY MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

KEVSER YILGIN Ocak 15, 2020

İSLAMDAĞ FATİH MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET YILGIN’IN EŞİ, ESKİ MUHTAR RAHİM, ABDULLAH, SAİM, SANİ VE SAMİ YILGIN’IN ANNESİ KEVSER YILGIN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP İSLAMDAĞ FATİH MAHALLESİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

HÜSNÜ ELİAÇIK Ocak 15, 2020

BÜYÜKKOÇ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HACI CELAL ELİAÇIK’IN OĞLU, CEVAT VE KERİM ELİAÇIK’IN KARDEŞİ, EROL, SEYFİ, HAYRULLAH VE CELAL ELİAÇIK’IN BABASI HÜSNÜ ELİAÇIK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA BÜYÜKKOÇ MAHALLESİNDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

SEMİHA ŞAŞI Ocak 15, 2020

ŞEREFİYE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM OSMAN KUZU’NUN KIZI, MERHUM DURSUN VE ŞEVKET KUZU’NUN KARDEŞİ, MERHUM İHSAN ŞAŞI’NIN EŞİ SEMİHA ŞAŞI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA MEŞEBÜKÜ MAHALLESİ KIRAN MEZARLIĞINDA Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

ERTUĞRUL SAÇLI Ocak 14, 2020

Dumlupınar Mahallesi sakinlerinden Mustafa Saçlı'nın kardeşi Ufuk, Halit, Hakan ve Hasan Saçlı'nın amcası, Murat, Halil ve Şefika Saçlı'nın babası ERTUĞRUL SAÇLI vefat etmiştir. Cenazesi Orta BüyükCamiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Asri mezarlıktaki aile kabristanlığına defnedilecektir.

HALİSE SÜSLÜ Ocak 13, 2020

YASSITAŞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MAHMUT SÜSLÜ’NÜN EŞİ, İSMAİL SERBEST’İN ABLASI, İLHAN, NİHAT VE MERHUM İRFAN SÜSLÜ’NÜN ANNESİ, EYÜP SÜSLÜ VE MEHMET TELLİOĞLU’NUN YENGESİ, CİHAN VE MUHAMMET SERBEST’İN HALASI HALİSE SÜSLÜ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP HATİPLİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

HACER YILDIZ Ocak 13, 2020

ÇAMAŞ ÖRMELİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ESKİ OTOBÜS ŞOFÖRLERİNDEN ADNAN UYGUN’UN KIZI HACER YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ÖRMELİ PAZAR YERİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

Vefaat İlanları
Fatsa Belediyesi © 2019 Tüm hakları saklıdır.