Kent Hayvanları Rehabilitasyon ve Geçici Bakım Evi

PROJE DETAYI

TÜRKİYE’DE İLK OLACAK
 
   Fatsa ilçesine bağlı Sudere Mahallesi sınırları içerisinde hayata geçecek olan proje sokak hayvanları için yapılan projeler arasında Türkiye’de bir ilk olacak.
 
   Fatsa ilçesinde, 26 bin 197 m2 lik alanda uygulanacak proje hayata geçtiğinde sokak hayvanlarının bir evi, bir de tedavi olabileceği bir hastanesi olacak. Devrim niteliğinde sayılacak olan Türkiye'nin ilk çevreye duyarlı, Kent Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi Geçici Bakım Evi ve Pet Otel, 19 ilçedeki sokak hayvanlarının sorunlarına kökten çözüm olacak.
 
HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ
 
   Proje kapsamında serbest yürüyüş güzergâhları, hayvan oteli ve mezarlığı da bulunuyor. Bunun yanı sıra mama deposu, hayvan mutfağı, hayvan sahiplendirme ve sosyalleştirme alanı, kedi evi, pitbull ve ilk gelen hayvanlar ünitesi, müşahede ünitesi, küçük, orta, büyük boy ve evden atılanlar ünitesi, hamile ve yavrulu anne ünitesi, uyuz ünitesi, zoonoz ünitesi, çift tırnaklı hayvanlar ünitesi ve midilli atları gezi alanı, engelli hayvan ve serbest dolaşım alanı üniteleri, araç yıkama ve araç arınık ünitesi, hayvan oteli ve ilk gelen köpek kontrol ünitesi gibi onlarca ünite, sokak hayvanlarına hizmet verecek. 

 FOTO GALERİ
 
Projeler
Fatsa Belediyesi © 2019 Tüm hakları saklıdır.